fbpx

Svatební floristika

PROFIL

A protože bez příběhu to dnes nejde, tady je ten můj.

Můj život mezi květinami…

Už od mala jsem měla ráda květiny a rostliny všeho druhu, možná i proto, že babička měla velkou zahradu, kde jsem trávila spoustu času. Když jsem se proto rozhodovala, čemu bych se chtěla v životě věnovat, padla volba na zahradnickou školu, a protože i ráda tvořím, vymýšlím, floristika byla to pravé. Po studiích jsem prošla několika květinářstvími, kde jsem postupně nasbírala mnoho cenných zkušeností a získala praxi. Zvláště mé poslední zastavení bylo poměrně dlouhé a právě tam jsem se začala také detailně věnovat svatební floristice. A pak už byl jen krok k rozhodnutí vydat se vlastním směrem, zúročit dlouholetou praxi a založit si vlastní květinové studio. A tak jsme tady a začali jsme už druhý rok – květinové studio Blooming, Puškinovo náměstí, Praha 6.

Ráda tvořím, baví mě zpracovávat věci nově, neotřele, pokusit se i zdánlivě nemožné přeměnit v realitu. Nevadí mi neobvyklý požadavek ba právě naopak. Také proto dbám na výběr květin ráda používám i méně obvyklé květiny, se kterými se běžně nesetkáte. Sleduji trendy a snažím se je zakomponovat ve své práci, přesto ke všem zakázkám přistupuji individuálně.

Chci, aby moje práce měla smysl, prostě ráda vidím výsledek a tím je nejenom krásná kytice, ale i spokojený zákazník.

Studio Blooming jsme otevřeli v červnu 2017 uprostřed klidné rezidenční čtvrti Bubenče. Interiér pro nás navrhl architekt Marek Deyl ze studia Deyl Šesták Architekti.

Zajišťujeme květinovou výzdobu pro nejrůznější příležitosti: svatby, eventy, firemní recepce, večírky, oslavy a mnohé další příležitosti.

Těšíme se na Vás!

Vaše Kateřina

Blooming
Kateřina Durčáková
E: info@blooming.cz
T: +420 603 236 360
A: Puškinovo náměstí 10, Praha 6-Bubeneč

 

Otevřeno: Pondělí – Středa  11.00 – 18.00

                  Čtvrtek – Pátek  13.00 – 18.00    o víkendech dle domluvy